Z serca dla serca

Drodzy Parafianie!

Z całego serca pragniemy gorąco podziękować wszystkim zaangażowanym w naszą „niedzielną kawiarenkę dla Arturka”, która miała miejsce 23 lutego 2020 na salkach w domu katechetycznym.

Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli i dostarczyli nam swoje smaczne wypieki i desery, szczególnie chcemy podziękować restauracji Patio – Park za wspaniały tort Pavlova, także tym z Was, którzy dostarczyli nam opakowania i kubki. Nie sposób wymienić Was wszystkich, ale to dzięki Wam nasza akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Dziękujemy całej obsłudze, która starała się, aby było jak w prawdziwej kawiarni. Było nam bardzo miło Was wszystkich ugościć. Dziękujemy, że mimo wyjazdów i innych planów rodzinnych udało się Wam wpaść do nas i kupić ciasto na wynos. Tym, którzy mieli czas aby spokojnie wypić u nas kawę, dziękujemy za rozmowę i Wasze towarzystwo.

Dziękujemy za każdą „cegiełkę”. Całą kwotę przeznaczamy na leczenie i rehabilitację naszego ośmioletniego parafianina Arturka, chorego na białaczkę limfoblastyczną.

Pamiętajmy o Arturku, otaczajmy Go każdego dnia naszą modlitwą, a także Jego najbliższych (rodziców i siostrę), aby Pan Bóg dodawał Im sił w trudnych chwilach. Polecajmy Ich w prywatnych intencjach na każdej Mszy św.

Za każdy dar serca, serdeczne Bóg zapłać.