OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Zmiana porządku Mszy św. w niedziele i święta nakazane od 1.01.2022

8.00
10.00
12.00
17.00

25.09.2022

XXVI Niedziela Zwykła

 

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na utrzymanie bieżące naszego kościoła. Po mszy św. członkowie zespołu Caritas zbiorą ofiary na potrzeby charytatywne naszej wspólnoty.

 1. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 16.30
 2. W czwartek odbędzie się pierwsze posiedzenie nowej Rady Parafialnej. W skład Rady weszły następujące osoby:
  • Pan Krzysztof Malik
  • Pani Ewa Ertel
  • Pani Maria Wojtałowicz
  • Pani Emilia Górska
  • Pani Elżbieta Śliwa
  • Pan Janusz Lengling
  • Pan Krzysztof Klaja
  • Pani Małgorzata Ryś
  • Pani Agnieszka Nolewajka
  • Pan Adam Nolewajka
 3. W piątek odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 w kościele.
 4. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej, będącej streszczeniem najważniejszych wydarzeń z życia Jezusa i Maryi. Nabożeństwa w sobotę i niedzielę o godz. 16.15, a w pozostałe dni tygodnia po wieczornej Mszy św.
 5. Również w sobotę, która jest I sobotą miesiąca, po Mszy św. porannej odprawimy nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP i odwiedzimy chorych i wiekiem osłabionych z posługą sakramentalną. Początek odwiedzin o godz. 9.00.
 6. Polecamy prasę katolicką..

18.09.2022

Odpust Parafialny

Witamy w naszej parafii ks. Michała Wilka, wikariusza parafii św. Barbary, który jest naszym tegorocznym kaznodzieją odpustowym o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Sumie Odpustowej.

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory odpustowe o godz. 16.30.
 2. We wtorek zapraszamy na spotkanie chorych i starszych parafian. O godz. 9.30 okazja do spowiedzi św., godz. 10.00 Msza św. w ich intencji a po niej spotkanie w domu parafialnym. Po spotkaniu chorych odbędzie się zebranie zespołu Caritas.
 3. Uczniów klas VIII, którzy chcą przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 19.00 do domu parafialnego.
 4. Rodzice, którzy chcą przygotować dziecko do wczesnej komunii św. proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. członkowie zespołu Caritas zbiorą ofiary na potrzeby naszej parafii.
 6. Serdecznie dziękujemy za kolektę specjalną z ubiegłej niedzieli. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona 20.09.2022 o godz. 10.00.
 7. Polecamy prasę katolicką..